Рекламно-виробнича компанія “АВ-Принт” пропонує вам послуги по плоттерній порізці з венилової плівки любого типу, а також послуги повнокольорового друку та подальшії порізці надрукованого зображення по контуру (контурна різка по міткам). Перш за все, ми пропонуєм розібратись, що ж таке плоттерна різка, та чим вона відрізняєтся від контурній різки чи, як її ще називають, різки по контуру.

Плоттерна порізка це аппаратна різка кольорової плівки, згідно дизайн-макету, підготовленному в программі Corel DRAW або Adobe Illustrator. Плоттерна різка виконуєтся з кольорових плівок. Готовий рекламно-інформаційний матеріал – це ,частіше завсе, апплікація яка складається з вирізанних виробів (букв, цифр, символів, значків, логотипів, элементів), котра для зручності її нанесення на рекламну площину накатується на спеціальну монтажну плівку. Клейвий слой монтажної плівки слабіше клейового слоя кольорової плівки для аплікації, тому після нанесення вона легко знімається, не знімая при цьому плоттерних елементів. Монтажна плівка використовується для того, щоб не наносити окремо кожний елемент плоттерної різки, вимірюя при цьому відстань та кути, а щоб зразу нанести всі елементи аппликації на рекламну поверхню.

Контурна різка це зовсім інша технологія. В данному випадку різка проходить не з кольорової плівки, а з плівки на якій раніше надруковано повнокольорове зображення. Ми берем любий ваш повнокольоровий макет, розмічаєм на ньому спеціальні мітки які допомужеть плоттеру визначити контури зображення, та друкуєм його на широкоформатному принтері. Після того як контури визначені і мітки розставлені, каттер починає вирізати ваше зображення по контурним міткам. Таким чином, за допомогою технології контурної різки по міткам получається виготовити такі вироби як стікери, етикетки, наклейки будьяких форм та розмірів.

Також при накатці на монтажку плоттерну різку незамінно супроводжує така послуга як виборка. Річь йде о процедурі видалення вирізанних елементів плоттерної різки від решти плівки. Тобто перш ніж зробити накатку на монтажну плівку спочатку плоттерщік видаляє все зайве. Це копітка і трудомістка робота. Вартість такої роботи залежить від розміру елементів плоттерного різання. Тобто, чим менше елементи плоттерної різки, тим складніше і довше робити вибірку, а значить, і послуги за вибіркою будуть дорожче.